Skladník/ce - řidič/ka VZV (Lužice)

MND Drilling & Services a.s. nabízí v obci Lužice volnou pracovní pozici "Skladník/ce - řidič/ka VZV". Nástupní mzda je 20 000 – 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Skladník/ce - řidič/ka VZV
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Lužice
Mzda:
20 000 – 23 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MND Drilling & Services a.s.
Velkomoravská 900/405

518315335

Další informace o volném místu

Do svého týmu hledáme nové spolupracovníky, kteří nám pomohou naši společnost dále úspěšně rozvíjet.
Bude Vás to bavit? Provádět práce spojené s manipulací materiálem při skladování, vykonávat pomocné práce při manipulaci trubním materiálem, obsluha a údržba technologického zařízení skladu, obsluha vysokozdvižných a paletových vozíků, nakládka a vykládka kamionů, vkládání evidenčních karet do počítače, udržovat pořádek a čistotu na pracovišti a v jeho okolí.
Co Vám nesmí chybět? Výuční list (nezáleží na oboru), dobrý zdravotní stav, praxe při obsluze vysokozdvižných vozíků, ochota pracovat celoročně v otevřeném terénu bez ohledu na klimatické podmínky, manuální zručnost a fyzická zdatnost, disciplína, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B, průkaz obsluhy motorových vozíků.
Jak oceňujeme Vaši kvalitní a poctivou práci? Motivující mzdové ohodnocení, netradiční, zajímavá a perspektivní práce, možnost seberealizace a profesního růstu, zázemí a stabilita silné skupiny společností, zkrácená pracovní doba bez snížení mzdy (37,5 hod/týdně), 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky, karta MultiSport a další benefity, které si sami vyberete (8.500,- Kč/ročně).
Místo výkonu práce: Lužice u Hodonína. Termín nástupu: ihned nebo dohodou. Kontakt na tel. 518 315 335, na mail: kariera-ds@mnd.cz

Kontakt na zaměstnavatele

MND Drilling & Services a.s.
Ing. Jitka Budínková
518315335
kariera-ds@mnd.cz


Poslední změna: před 1 měsícem