Směnový technik (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Směnový technik". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Směnový technik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Popis práce: provádí uvolňování jednotlivých procesů a řídí se platnými vydanými dokumenty, provádí diagnostiku problémů, jejich analýzu a řešení. Podílí se na zavádění nových projektů do provozu. Má pravomoc zastavit výrobu v případě poruchy strojního zařízení s vlivem na bezpečnost. Spolupracuje s pracovníky oddělení údržby na odstraňování poruch. Provádí preventivní údržbu v předepsaném rozsahu dle zavedeného systému a její evidence (LN). Provádí standardní výměny nástrojů. Zajišťuje blokaci pracovišť (LOTO). Je schopen samostatné optimalizace bez další potřebné kontroly. Samostatně řeší technické problémy. Práce s X-trace (vyhledávání informací o dílech, typy vad, hod. reporty).
Požadavky na uchazeče: SŠ nebo odborné vyučení ve strojírenském oboru, praxe - min. 3 roky ve strojírenském průmyslu. Znalost práce s PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B. Samostatnost a odpovědnost, schopnost řešit technické problémy, pozitivní vztah k technice. Znalost AJ nebo NJ výhodou. Znalost procesů Slush, Scoring výhodou, znalost práce s roboty ABB výhodou. Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj. Kontakt na tel. 725 433 283, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny