Sociální pracovník/ce (Kyjov)

Krok Kyjov, z.ú. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/ce
Obor(y):
Administrativa , Služby , Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
20 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Krok Kyjov, z.ú.
třída Komenského 2124/88
69701

Další informace o volném místu

Pracoviště: třída Komenského 2124/88, 697 01 Kyjov. Co vás čeká: vedení sociální agendy terapeutické komunity (dále jen "TK"), jednání se zájemcem o sociální službu, realizace příjmu klienta do TK, uzavírání smluv s klientem, poskytování odborného sociálního poradenství klientům TK, vedení sociální a zdravotní složky klientů, komunikace s úřady, doprovod klientů na úřady, k lékaři aj., vedení sociálně aktivizačních činností.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka dle požadavků §110 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné vzdělání anebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, znalost zákona 108/2006 sb., o sociálních službách, počítačová gramotnost, znalost běžných programů MS Office, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, aktivní přístup, schopnost sebereflexe a empatie, odolnost vůči stresu, dobré komunikační dovednosti, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.
Výhodou bude, pokud budete mít: praxi v sociálních službách, zkušenosti s vedením lidí, další absolvované vzdělávání v oblasti sociální práce.
Co vám můžeme nabídnout: stabilní zaměstnání a zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání a podporu v odborném růstu, práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.
Profesní životopis, motivační dopis zasílejte na email: zajemceopraci@oskrok.cz
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud žádný uchazeč nenaplní vstupní podmínky.
Notebook, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost studijního volna. Kontakt na mail: zajemceopraci@oskrok.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Krok Kyjov, z.ú.
Mgr. Veronika Vašíčková
zajemceopraci@oskrok.cz


Poslední změna: před 1 měsícem