Specialista zákaznické kanceláře (Hodonín)

ENPORA - Kancelář pro Vaše energie, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Specialista zákaznické kanceláře". Nástupní mzda je 18 000–20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista zákaznické kanceláře
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
18 000–20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ENPORA - Kancelář pro Vaše energie, s.r.o. - Hodonín
Dolní Valy 1436
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Dolní Valy 1436/22, 695 01 Hodonín.
Co bude náplní Vaší práce: budete komunikovat s našimi stávajícími i novými klienty, vytvářet obchodní, marketingové a manažerské aktivity pro splnění cílů pobočky, příprava obchodních nabídek, jejich prezentace, zpracování veškeré administrativy, řešit klientovy požadavky k maximální spokojenosti. Nejedná se o žádný podomní ani telefonický prodej, veškerá činnost je pouze v naší kamenné kanceláři v centru Hodonína
Co od Vás očekáváme: středoškolské vzdělání, baví Vás práce a komunikace s lidmi, samostatnost a pro klientský přístup, chuť pracovat a učit se novým věcem, příjemné a empatické vystupování, počítačové znalosti na dobré úrovni (Word, Excel), přesnost, pečlivost a zodpovědnost.
Co můžeme nabídnout my: možnost práce na plný nebo poloviční úvazek, práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, 4 týdny dovolené + sick days, školení / technického i obchodního směru /. Fixní plat / 18 tis. - 20 tis./. Plně hrazené stravenky 120 Kč. Vánoční odměny. Zaměstnanecké výhody (slevy na telekomunikační a energetické služby pro Vás i Vaši rodinu a známé).
Co je potřeba udělat: odeslat životopis (foto vítáno) na email: jednatel@enpora.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Radoslav Pochylý
jednatel@enpora.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 20.2.2020