Specialista/ka péče o zákazníky (CUSTOMER CARE SPECIALIST) (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Specialista/ka péče o zákazníky (CUSTOMER CARE SPECIALIST)". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista/ka péče o zákazníky (CUSTOMER CARE SPECIALIST)
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Pro náš obchodní tým hledáme vhodného kandidáta/tku pro pozici Specialista péče o zákazníky (Customer Care Specialist), zejména se zaměřením na zahraniční zákazníky.
Budete zodpovědný/ná za komplexní komunikaci s našimi stálými zákazníky z Rakouska, Itálie, Německa, Pobaltí, Turecka a dalších států.
Náplň práce: řízení a procesování objednávek, projektové řízení, zpracovávání a komunikace o nových příležitostech, zajištění, že všechny požadavky zákazníka jsou přeneseny, řešeny a zodpovězeny, koordinace s dalšími odděleními - výroba, konstrukce, technologie.
Požadavky: anglický jazyk na úrovni Upper-Intermediate (B2) level a výše, němčina (či jiný EU jazyk) výhodou, nikoli podmínkou, pracovní zkušenosti ze strojírenské firmy jsou výhodou, pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, znalost strojírenských technologií je velkou výhodou, komunikativnost a organizační schopnosti, zodpovědnost, tah na branku a umění dokončovat pracovní úkoly, uživatelská znalost MS Word, Excel.
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno navíc (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, výhodné zaměstnanecké půjčky, měsíční prémie, roční odměny.
Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560 od 6:00 do 14.30 hod, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem