Strojírenský dělník/ce - EXPEDICE (Hodonín)

OMNIKA, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Strojírenský dělník/ce - EXPEDICE". Nástupní mzda je 22 000 – 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojírenský dělník/ce - EXPEDICE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 23 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
OMNIKA, spol. s r.o.
Pánov 3925
69501

Další informace o volném místu

Popis pozice: Baví Vás práce s počítačem? Zároveň Vám nevadí ani fyzická práce? Pokud k tomu máte i chuť se naučit obsluhovat vysokozdvižný vozík, čtete ten správný inzerát!
Hledáme totiž posilu do týmu expedice, kde na Vás čeká práce s počítačem při skenování výrobků.Tyto výrobky budete dále třídit do kontejnerů podle jednotlivých zakázek. Naučíte se také obsluhovat vysokozdvižný vozík (nakládka výrobků). Oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku nepotřebujete, proškolíme Vás - potřebujete pouze řidičský průkaz skupiny B. Pracujeme ve třísměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00). Nastoupit můžete ihned, ale samozřejmě záleží na naší vzájemné dohodě.
Pro dohodnutí schůzky zavolejte na uvedené telefonní číslo, případně zašlete Váš životopis na uvedený email a my se Vám ozveme. Rádi Vás provedeme naší výrobou a ukážeme pracoviště expedice.
Požadujeme: musíte být spolehlivý a dochvilný, potřebujete řidičský průkaz. Nesmí Vám chybět znalost práce na počítači. Třísměnný provoz pro Vás není problém.
Co Vám můžeme nabídnout? 13. plat. Poukázky Flexi Pass (1x za 3 měsíce), 4 týdny dovolené, 3 dny placeného volna navíc, tzv. sick days. Krásná odpočinková zóna s ovocem (v letních dnech nanuky). Dotovaná strava - můžete si vybrat z 5-ti jídel (cena: 30,- Kč). Příjemné venkovní prostředí. Práce v klidném a čistém prostředí. Svoz firemním autobusem z odpolední a naopak na noční směnu (Hodonín). Drobná pozornost k pracovním a životním výročím. Firemní akce.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny