Strojník - technik (Kyjov)

GoodMills Česko s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Strojník - technik". Nástupní mzda je 21 657 – 25 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojník - technik
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kyjov
Mzda:
21 657 – 25 900 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
GoodMills Česko s.r.o. - Kyjov
Dobrovského 516/30
69701

778429410

Další informace o volném místu

Jaké budou Vaše hlavní úkoly: spuštění, seřizování a oprava potravinářských strojů, denní kontrola technického stavu zařízení, zpracování požadavků na náhradní díly a opravy zařízení, sledování, záznam, ověřování kontrolních a kritických bodů na pracovním úseku, celková údržba strojního zařízení balírny a pytlované mouky, ostatní činnosti (kontrola hmotnosti výrobků, fasování, fixace palet atd.).
Hledáme pracovníka, který je zodpovědný za svěřené úkoly, ochotný učit se novým věcem. Nabízíme dobré platové podmínky, práci ve stabilní společnosti, dobré pracovní zázemí a firemní benefity.
Co požadujeme: dokončené odborné vzdělání (výuční list, maturita) ideálně v oboru elektro - strojním, předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, avšak zaučíme i čerstvého absolventa, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, zodpovědnost, důslednost, preciznost, dobrý zdravotní stav, nástup ihned nebo dohodou.
Co nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, štědře placené dobrovolné přesčasy, možnost kariérního postupu, 24 dnů dovolené a stravenky, stabilní zaměstnání v moderním potravinářském závodě, bezpečnostní obuv, pracovní oděv a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozřejmostí.
Kontakt na mail: na tel. 778 429 410 od 9:00 do 12.00 hod, na mail: marta.kasparova@goodmills.cz

Kontakt na zaměstnavatele

GoodMills Česko s.r.o. - Kyjov
Mgr. Marta Kašparová
778429410
marta.kasparova@goodmills.cz


Poslední změna: před 1 měsícem