Strojník - technik/čka (Kyjov)

GoodMills Česko s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Strojník - technik/čka". Nástupní mzda je od 19 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojník - technik/čka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kyjov
Mzda:
od 19 800 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
GoodMills Česko s.r.o. - Kyjov
Dobrovského 516/30
69701

Další informace o volném místu

Pracoviště: Dobrovského 516/30, 697 01 Kyjov. Požadujeme: dokončené odborné vzdělání (výuční list, maturita) v oboru elektro - strojním, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, zodpovědnost, důslednost, preciznost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
Práce zahrnuje zejména: spuštění, seřizování a oprava potravinářských strojů, denní kontrola technického stavu zařízení, zpracování požadavků na náhradní díly a opravy zařízení, sledování, záznam, ověřování kontrolních a kritických bodů na pracovním úseku, celková údržba strojního zařízení balírny balené a pytlované mouky, ostatní činnosti (kontrola hmotnosti výrobků, fasování, fixace palet, úklid dílny a přilehlých prostor, atd.). Hledáme pracovníka, který je zodpovědný za svěřené úkoly, ochotný učit se novým věcem. Nabízíme dobré platové podmínky, práci ve stabilní společnosti, dobré pracovní zázemí a firemní benefity. Kontakt na mail: radka.vondryskova@goodmills.cz

Kontakt na zaměstnavatele

GoodMills Česko s.r.o. - Kyjov
Radka Vondrysková
radka.vondryskova@goodmills.cz


Poslední změna: před 1 měsícem