Strojník/ce sklářských zařízení (Kyjov)

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Strojník/ce sklářských zařízení". Nástupní mzda je 30 600 – 36 700 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojník/ce sklářských zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kyjov
Mzda:
30 600 – 36 700 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Havlíčkova 180/18
69701

518733129, 607066710

Další informace o volném místu

Na této pozici budete obsluhovat a seřizovat sklářský automat, kontrolovat kvalitu výroby a odstraňovat závady na výrobcích. Na všechna naše zařízení Vás zaškolíme. Jedná se o práci ve třísměnném nepřetržitém provozu, za kterou nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a spoustu zajímavých benefitů dle platné kolektivní smlouvy.
Máme propracovaný systém školení formou interního kurzu, který trvá přibližně 7 měsíců. Kurz zahrnuje jak praktickou výuku na pracovišti pod dohledem mentora, tak také teoretickou výuku a závěrečnou zkoušku. Pozice strojníka sklářských zařízení je pro nás klíčová, a proto k ní tak i přistupujeme. Zaškolení našich strojníků nás ale stojí čas i peníze, a tak očekáváme, že u nás po ukončení kurzu vydržíte minimálně 3 roky. Tento závazek stvrzujeme dohodou o prohloubení kvalifikace.
Požadujeme: výuční list (ideálně v oboru zámečník nebo v příbuzném technickém oboru), základní znalost práce na PC, ochotu pracovat ve třísměnném nepřetržitém provozu, chuť přiučit se něco nového - bez ní to v našem kurzu nepůjde, stabilita - hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci, odpovědnost a spolehlivost - to, co vy vyrobíte, už následně nedokáže nikdo opravit.
5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, pracovní doba 37,5 h/týden, příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč / měsíc, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele a další benefity dle platné kolektivní smlouvy. Kontakt na mail: andrea.zgodova@vetropack.com

Kontakt na zaměstnavatele

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Andrea Zgodová
518733129, 607066710
andrea.zgodova@vetropack.com


Poslední změna: před 1 týdnem