Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Hodonín)

Top Advert, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech". Nástupní mzda je 22 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Top Advert, s.r.o. - Hodonín
Bratislavská 1/6
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce: šití produktů jako jsou vlajky, stany, vypínací textilní rámy, sedací vaky, tašky a jiné reklamní systémy, příprava tiskových materiálů - měření, stříhání, dokončování tiskových textilních zakázek, obsluha šicích strojů - dvoujehlové, obnitkovací (Kronos), overlocky, návrhy na vylepšení produktů, výpomoc na tiskové produkci.
Co od tebe očekáváme: vyučení v oboru krejčí/švadlena, praxe se šicím na stroji, ochota a schopnost učit se rychle novým věcem, manuální zručnost, smysl pro samostatnou práci, pečlivost a přesnost - výroba musí sedět na milimetr, aby výsledek byl perfektní, pozitivní, vstřícný přístup - táhneme za jeden provaz, na přátelském kolektivu si zakládáme.
Co nabízíme: práci v české výrobní firmě, pracovní dny od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30, práci na moderních strojích a možnost vidět rychle výsledky a vlastní výrobky, postupné zapracování zkušenými kolegyněmi - budete mít dostatečný prostor se všechno v klidu naučit Příspěvek na stravování, firemní akce. Kontakt na tel. 602 767 776 od 8:00 do 16:00 hod, na mal: hr@topadvert.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 11 měsíci