Svářecí inženýr (ewe/iwe) (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Svářecí inženýr (ewe/iwe)". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Svářecí inženýr (ewe/iwe)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Náplň práce: dozor nad svářecími procesy, posuzování poptávek z hlediska svařování, vypracování WPS a podkladů k WPQR, tvorba technologických postupů, včetně normování, zadávání požadavků na konstrukci, výrobu a nákup materiálu, technologická podpora výroby v oblasti svařování, stanovování vhodných svařovacích metod a jejich testování, kontrola kvality v oblasti sváru (NDT), rozvoj a podílení se na technologických změnách v oblasti svařování, zodpovědnost za veškerou dokumentaci týkající se svařování, komunikace se zákazníky a dodavateli, spolupráce napříč výrobou, školení zaměstnanců, revize a zlepšování procesů ISO.
Požadujeme: VŠ vzdělání strojního zaměření, certifikát EWE/IWE (oprávnění dle normy ČSN EN 15085 a ČD V95/5 - výhodou), praxe na obdobné pozici, znalost práce s PC ( Microsoft Office)
o znalost AJ, zkušenosti se svařováním kovů, technologiemi svařování, znalost ocelových materiálů a jejich sváření, aktivní pracovní nasazení, samostatnost, ŘP sk. B.
Výše mzdy bude dohodnuta v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče.
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně nebo zvýhodněný pronájem firemního rodinného domu, zvýhodněné půjčky, vzdělávací kurzy, školení. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny