Technik BOZP, PO a ekolog (Lužice)

Groz-Beckert Czech s.r.o. nabízí v obci Lužice volnou pracovní pozici "Technik BOZP, PO a ekolog". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik BOZP, PO a ekolog
Obor(y):
Obrana a ochrana , Výroba a provoz
Obec:
Lužice
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Groz-Beckert Czech s.r.o. - provozovna Lužice
Velkomoravská 1014/395
69618

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: zajišťování bezpečnosti práce v činnostech společnosti, zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a ekologie, zpracování vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti (vedení příslušné dokumentace pracovišť, pracovní prostředky, chemické látky), agenda pracovních úrazů (vyšetřování, evidence, projednávání), provádění rozborů úrazovosti (statistiky, reporty, vypracování návrhů nápravných opatření), zajištění ochrany životního prostředí, zpracování hlášení zainteresovaným stranám, spolupráce při přípravě interních předpisů z oblasti BOZP, odpovědnost za nastavení, dodržování a obhajobu systému řízení v souladu s normou ISO 14001 a ISO45001, školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO, zajištění ochrany Know-how společnosti, předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců.
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO ve výrobní firmě min. 5 let, odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně, znalost příslušné legislativy, AJ nebo NJ min. na úrovni B2 - častá přímá komunikace s mateřskou firmou v Německu, uživatelská znalost MS Office, řidičské oprávnění: skup. B, dobré komunikační, organizační, plánovací schopnosti, ochota učit se nové věci, zvládat stres, časová flexibilita.
13. a 14. mzda, prémie až 22,5%, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, interní a externí školení, firemní akce. Kontakt na tel. 800 500 222, na mail: personalni-lu@groz-beckert.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 7 měsíci