Technik IT (Dubňany)

Okna Macek a.s. nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Technik IT". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik IT
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
Dubňany
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Nádražní 1701
69603

Další informace o volném místu

Pro společnost Okna Macek a. s. Dubňany hledáme samostatného a schopného technika IT. Pokud máte prokazatelné zkušenosti v oblasti IT, rádi pracujete s lidmi a vlastníte ŘP sk. B, je tato práce přesně pro Vás.
Co od Vás budeme požadovat: ukončené středoškolské vzdělání, znalost hardware PC a sítí, znalost software Windows, MS Office, znalost AJ min. na úrovni B1, orientace na internetu, samostatnost v rozhodování, zvládnout vyhledat si postupy, které neznáte, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič (občasné pracovní cesty na pobočky společnosti).
Vaší náplní práce bude především instalace a servis HW a SW (počítačů, notebooků, mobilních telefonů, tiskáren, počítačových sítí, kamerových systému apod.), podpora uživatelů v místě i vzdáleně, vedení technické dokumentace a evidence.
Výhodou jsou zkušenosti s programováním, databází SQL, OS Linux, Windows servery, konfigurací sítí Ethernet a Wifi.
Co Vám můžeme nabídnout: zázemí dlouhodobě stabilní a perspektivní společnosti, práci, která není v žádném případě stereotypní, zajímavé motivační mzdové ohodnocení, přátelskou atmosféru menšího kolektivu, příspěvek na stravování formou stravenkové karty Sodexo.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Můžete nám napsat na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište TECHNIK IT.
Nebo nám zavolejte na tel 518 307 522 nebo 725 217 696. Jsme tu denně od 7 - 14 hod.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny