Technik kvality (Kyjov)

SpoluWorks Perfecta s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Technik kvality". Nástupní mzda je 27 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kyjov
Mzda:
27 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SpoluWorks Perfecta s.r.o.
Za Humny 3306/18

724121416

Další informace o volném místu

Hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Angličtina výhodou. Kontrola kvality materiálu a výrobků vizuální kontrolou, měřením, funkčními zkouškami. Ověřování funkčnosti výrobků a zařízení a označování výrobků třídou jakost. Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly za pomoci analogových i digitálních měřidel, tvorba programů pro 3D, vyplňování protokolů a policových výkresů, metodik pro měření. Vystavování kontrolních protokolů a evidování v IS společnosti, evidence zmetkovitost. Zpracování postupů kontroly a zkoušek dle instrukcí nadřízeného pracovníka, předávání podkladů, zpráv a reportů pro vedení úseku kvality a vedení organizace. Podílení se na procesu budování, udržování a rozvoji systému kvality dle norem ISO. Spolupráce při tvorbě interních směrnic pro vzorkování prvovýroby FAI, reklamačních protokolů 8D report a jiných nápravných opatření, norem kvality a kontrola jejich dodržování. Analýza neshod v procesech, jichž je účasten, podávání vlastních návrhů na zlepšení. Podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného produkt. Péče o měřící a kontrolní technik. Spolupráce s ostatními útvary na pracovišti.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní oblečení, profesní vzdělávání.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní oblečení, profesní vzdělávání.
Náborový příspěvek po 3 měsících 10000.
K motivačnímu dopisu přiložte profesní životopis. Kontakt na tel. 724 121 416, na mail: martina.kubikova@spolu.works a osobně.

Kontakt na zaměstnavatele

SpoluWorks Perfecta s.r.o.
Martina Kubíková
724121416
martina.kubikova@spolu.works


Poslední změna: před 3 týdny