Technik kvality (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technik kvality". Nástupní mzda je 30 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
30 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce . provádí kontroly a uvolňování prvních kusů (dílů, výrobků) z procesů a mezioperační kontrolu podle kontrolních plánů. Zabezpečuje denní výběrové zkoušky/audity výrobků dle plánu výběrových zkoušek/auditů. Posuzuje neshodné díly a rozhoduje o jejich dalším zpracování. Měří dle předepsaných postupů měření. Zaznamenává naměřené hodnoty a výsledky vizuálních kontrol do příslušných formulářů. Vyhodnocuje naměřené výsledky a v případě, že naměřené hodnoty jsou mimo tolerance. Zodpovídá za zpracování, změnování a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace. Zpracovává SPC dle požadavků QE.
Požadavky: střední škola technického směru + 2 roky praxe v oblasti jakosti , základní znalosti požadavků systému jakosti ISO TS 16949, řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC (MS Office), anglický nebo německý jazyk výhodou, schopnost samostatného rozhodování, schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o něm, komunikační schopnosti, analytické myšlení, flexibilita, ochota učit se nové věci.
Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, fitness, sport. Kontakt na tel. 725 433 283, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem