Technik měřícího zařízení (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technik měřícího zařízení". Nástupní mzda je 30 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik měřícího zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
30 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce: obsluha a nastavování 3D měřícího stroje (Coord Universal), 3D skener Romer, tvoření měřících programů, vyhodnocení a evidence výsledků měření, kontrola a měření dílů v kusové výrobě dle výkresové dokumentace, zkušenost s měřidly výhodou - mikrometr, hloubkoměr, kalibry, posuvná měřidla, péče a odpovědnost za svěřené zařízení včetně příslušenství.
Požadavky na uchazeče: SŠ vzdělání technického zaměření (min. výuční list), znalost práce na PC (MS Office), znalost výkresové dokumentace, zkladní znalosti anglického nebo německého jazyka, schopnost samostatného rozhodování, analytické myšlení, ochota učit se nové postupy, ochota pracovat směnný provoz, ŘP sk. B. Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, fitness, sport. Kontakt na tel. 725 433 283, na mail: Bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem