Technik řídících systémů - provozní elektrikář (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technik řídících systémů - provozní elektrikář". Nástupní mzda je od 43 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik řídících systémů - provozní elektrikář
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 43 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce: odpovídá za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií, provádí údržbu, kontroluje provádění revizí a kontrol u přidělených zařízení, vede záznamy o poruchách pro statistická vyhodnocení a prevenci, zajišťuje správné činnosti a evidenci informační techniky PLC, Měření a Regulace, udržuje tech. dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu, udržuje zdvojenou zálohu veškerého softwaru a dat pro všechna zařízení, dodržuje zásady a předpisy vztahující se na kvalitu a přijatou politiku.
Požadavky na uchazeče: ÚSO střední odborné nebo VŠ vzdělání v oboru elektro, zkouška § 14 vyhl. č. 50/1978 Sb., § 6, znalost programování PLC, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, znalost práce na PC, MS Office, ŘP sk. B, schopnost pracovat v týmu, rozhodnost, cílevědomost, komunikativnost, samostatnost.
Prémie po 1.měsíci, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity. Kontakt na mail: bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem