Technolog (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technolog". Nástupní mzda je od 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technolog
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 42 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000/9
69501

Další informace o volném místu

Popis práce: je zodpovědný za technologické procesy a udržování parametrů strojů. Samostatně generuje zlepšovací návrhy a implementuje je ve výrobě. Analyzuje stávající výrobní procesy. Úzce spolupracuje na vzniku nových procesů s ostatními odděleními. Mentoruje dedikovanou skupinu osob odpovědných za proces. Je zodpovědný za zpracování, změny, udržování a aktualizace přiřazené dokumentace. Navrhuje změny v technologický procesech.
Požadavky na uchazeče: vzdělání: SŠ/VŠ technického směru . Znalost problematicky programování robotů ABB výhodou. Orientace v technické dokumentaci. Praxe v oboru min. 3 roky. Samostatnost, spolehlivost, preciznost. Schopnost vedení kolektivu. Anglický jazyk min. úroveň B2, německý jazyk výhodou. Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj. Kontakt na tel. 725 433 283, na mail: bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny