Technolog, programátor CNC strojů (Hodonín)

GEMAX s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technolog, programátor CNC strojů". Nástupní mzda je 40 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technolog, programátor CNC strojů
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Hodonín
Mzda:
40 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
GEMAX s.r.o. - provozovna Hodonín
Lipová alej 752
69501

517 071 183

Další informace o volném místu

Hledáme kvalifikovaného pracovníka do strojírenské výroby komponent speciálních strojů a zařízení. Uvedená profese zahrnuje tvorbu technologie a programování CNC strojů pro kusovou výrobu.
Požadavky: tvorba CNC programů v EDGECAM, praxe s tvorbou programů pro 5-osé CNC obrábění, výborná orientace ve výkresové dokumentaci, znalost třískového obrábění a nástrojů, technická a manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, podpora výroby a kvality, bezúhonnost, flexibilnost, vstřícnost.
Nabízíme: prodloužení pracovní smlouvy na dobu neručitou, roční odměny, 3 dny ŘD navíc nad rámec zákoníku práce, 3 dny sick days, příspěvky na stravování, závodní jídelna v areálu firmy, příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo Doplňkové, penzijní spoření ve výši 2 300,- Kč měsíčně, zvýhodněné služby Vodafone pro zaměstnance a zvýhodněné ceny na tankování u firmy Schell, nástup možný po domluvě, možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti, nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu.
Životopisy zasílejte na uvedenou emailovou adresu, vybraní uchazeči budou pozváni
k ústnímu pohovoru.

Kontakt na zaměstnavatele

GEMAX s.r.o. - provozovna Hodonín
Hana Ringerová
517 071 183
hana.ringerova@gemax.cz


Poslední změna: před 3 týdny