Technolog výroby (Hodonín)

OMNIKA, spol. s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Technolog výroby". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technolog výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
OMNIKA, spol. s r.o.
Pánov 3925
69501

Další informace o volném místu

Co Vás u nás čeká a nemine? Spolupráce při zavádění nových výrobků a technologií, při inovací výrobních postupů.Tvorba / úprava kusovníků a dalších dokumentů (pracovní a technologické postupy, a další). Implementace technologických postupů a následná kontrola jejich dodržování. Časové měření rozborovými metodami a jejich vyhodnocení. Kreslení v CAD systémech a následná práce s 3D tiskárnou. Justace.
Jaké znalosti od Vás potřebujeme? Středoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Orientace v technické dokumentaci. Zodpovědný přístup k práci. Znalost 3D kreslení VÝHODOU. Kreslení v CAD systémech VÝHODOU.
A co bude odměnou za Vaši výbornou práci? Mzda (základní mzda + prémie). Poukázky Flexi Pass (1x za 3 měsíce). Odpočinková zóna s ovocem a cukrovinkami. Příjemné venkovní posezení. Dotovaná strava - výběr z 5ti jídel (cena: 30,- Kč). 20 dnů dovolené. 3 dny placeného volna navíc, tzv. sick days. Drobná pozornost k pracovním a životním výročím. Pevná pracovní doba (7:00 - 15:30).
Kontakt na tel. 602 569 003 od 7:00 do 15:30 hod, na mail: jobs@omnika.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci