Účetní, mzdová účetní (Josefov)

Bílek Filtry s.r.o. nabízí v obci Josefov volnou pracovní pozici "Účetní, mzdová účetní". Nástupní mzda je 27 000–40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní, mzdová účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Josefov
Mzda:
27 000–40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Bílek Filtry s.r.o.
696 21 Prušánky

+420 777 118 091

Další informace o volném místu

Činnosti, které budete zajišťovat: vedení podvojného účetnictví v systému SAP, zpracování účetních závěrek, vedení daňové evidence, zpracování bankovních plateb a pokladny, fakturace, zpracování mzdové agendy dle závazných termínů, drobné asistentské práce v kanceláři a recepce, komunikace s obchodními partnery a zákazníky.
Výsledkem Vaší práce bude: zajištění přehledného hospodaření společnosti, spolurozhodování a určování ekonomické strategie, zpracované účetní závěrky v zákonných termínech, vyplacené mzdy našim pracovníkům.
Předpokládáme: víceletou praxi v účetnictví a mzdách s výbornými výsledky, smysl pro podnikovou ekonomiku, MS Office, reprezentativní vystupování komunikativnost.
Oceníme, pokud: komunikujete v anglickém či v ruském jazyce, případně budete ochotni učit se jej, přinesete nové nápady, budete mít zkušenosti se SAP Business One, budete mít řidičský průkaz skupiny B.
Co vám můžeme nabídnout za Vaše úspěchy:
Budete velmi důležitým bodem v oblasti financí naší společnosti. Ve zdokonalování v oblasti účetnictví Vás budeme podporovat a vzdělávat. Vaše spolehlivost a bezchybnost bude ovlivňovat Váš příjem.
Své motivační dopisy a životopisy zasílejte na e-mail Jiřího Janulíka: janulik@filtrace.com nebo jej kontaktujte na: 777 11 80 91.

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Janulík
+420 777 118 091
janulik@filtrace.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 9.9.2019