Účetní všeobecní (Lužice)

Obec Lužice nabízí v obci Lužice volnou pracovní pozici "Účetní všeobecní". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní všeobecní
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Lužice
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Obec Lužice
Česká 592/1
69618

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: komplexní vedení účetnictví obce v programu KEO o komplexní vedení rozpočtu obce, rozpočtového opatření a rozpočtového výhledu o zpracování závěrečného účtu obce o evidence majetku, inventarizace o evidence závazků a pohledávek obce o mzdová agenda o administrativa dotací z pohledu účetnictví o zpracování statistických údajů a dat a další úkoly dle pokynů nadřízených, na Obecním úřadě v Lužicích.
Požadavky: dosažené vzdělání úplné středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší odborné vzdělání výhodou, praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána, preferovaná praxe se znalostí rozpočtového účetnictví, požadovaná jazyková znalost, vítána aktivní znalost angličtiny, požadované občanství státní občanství České republiky, případně cizí státní občan, který má v ČR trvalý pobyt, další požadované schopnosti a dovednosti. Znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, znalost zákona o účetnictví a zákona o rozpočtových pravidlech územních celků, výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet, Powerpoint), organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B.
Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu Obecní úřad Lužice, Česká 1, 696 18 nebo předejte v podatelně úřadu a nebo zašlete na adresu podatelna@luziceuhodonina.cz,
kontaktní pracovník - Mgr. Ing. František Červinek, tajemník OÚ Lužice, tel. 511 117 820,
nejpozději do 31. května 2023.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, minimálně platová třída 9 a platový stupeň dle započitatelné praxe.
Také poskytujeme: stravenkový paušál, příspěvek zaměstnavatele penzijnímu nebo životnímu pojištění, dary při životních výročích, 200 hodin dovolené (25 dnů).
Termín nástupu: dle dohody, nejlépe k 1.7.2023.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou se zkušební dobou tři měsíce.
Náležitosti přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), telefonní spojení, datum a podpis.
K přihlášce připojte: strukturovaný životopis, kopii maturitního vysvědčení, doklady o dosažených zkouškách (odborné způsobilosti apod.), certifikátech.
Upozornění:
Zasláním životopisu a výše uvedených příloh uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem