Účetní všeobecní (Ratíškovice)

VSV, a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Účetní všeobecní". Nástupní mzda je 28 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní všeobecní
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
28 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
VSV, a.s. - Ratíškovice
Za Mlýnem 1264

Další informace o volném místu

Požadavky: SŠ/VŠ ekonomického směru, min. 2-3 roky prokazatelné praxe na obdobné pozici; znalost zákona o účetnictví, o dani z příjmů, o DPH; dobrá znalost práce na PC; občanská bezúhonnost; ŘP sk. B; zodpovědnost, samostatnost, pečlivost; schopnost pracovat v kolektivu.
Náplň práce: účtování všech účetních operací finančního účetnictví, kontrola formální a věcné správnosti účetních dokladů, zajišťování a účtování bezhotovostního platebního styku s bankou i v hotovosti, zpracování dodavatelských faktur, vystavování a účtování vydavatelských faktur, zabezpečení podkladů a včasné sestavení účetní závěrky, sestavování daň. přiznání a příprava podkladů pro konsolidovanou závěrku IFRS, účtování o časovém rozlišení nákladů a výnosů, o dohadných položkách apod., archivace účetních dokladů, spolupráce s auditory a orgány státní správy, plnění operativních úkolů.
Zázemí stabilní společnosti, jednosměnný provoz, odpovídající mzdové ohodnocení. Benefity: Stravenky, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon, a další benefity v koncernu AGROFERT a.s.
Kontakt na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem