Účetní/oddělení účtáren, odbor EaF (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Účetní/oddělení účtáren, odbor EaF". Nástupní mzda je 22 000 – 31 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní/oddělení účtáren, odbor EaF
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
22 000 – 31 500 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, podmínkou ekonomického směru, více informací na www.hodonin.eu - nabídka zaměstnání.
Popis pracovního místa: samostatné vedení účetnictví jednotky včetně řešení případů porušení povinností dle zák. o účetnictví s příslušnými orgány; odpovídá za zpracování schváleného rozpočtu a všech jeho změn do informačního systému města; provádí rozpis jednotlivých částí rozpočtu podle položek na organizační celky a sleduje jeho čerpání atd., připravuje podklady pro kontroly dotací a monitorovací zprávy.
Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 8.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. Výběrové řízení bude stnoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny