Vedoucí dílny (mistr) (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Vedoucí dílny (mistr)". Nástupní mzda je od 43 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí dílny (mistr)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 43 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Náplň práce: organizace průběhu výroby na dílně a realizace výrobních zakázek, organizace a řízení výkonu podřízených zaměstnanců, zpracování a odvádění výkonů, vedení docházky podřízených zaměstnanců, kontrolování dodržování pracovní a technologické kázně, správa svěřeného majetku.
Požadujeme: SŠ vzdělání strojního zaměření, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost práce s PC (Microsoft Office), aktivní pracovní nasazení, samostatnost, konstruktivní myšlení.
Výše mzdy bude dohodnuta v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče. Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, možnost pronájmu firemního rodinného domu. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny