Vedoucí kina (Hodonín)

Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vedoucí kina". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí kina
Obor(y):
Kultura a sport , Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace - Kino Svět
Velkomoravská 1535/9
69501

607244761

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: zajištění řádného chodu kina po dramaturgické stránce, zajištění řádného chodu kina po technické stránce, tvorba programového profilu dvou sálového kina, řízení pracovního kolektivu (pokladní, uvaděči, promítači, provoz a další), aktivní sledování vývoje na poli české i světové kinematografie, zajištění marketingu kina, reklamního a partnerského plnění, zajištění základních ekonomických procesů v kina, spolupráce se školami na společných vzdělávacích projekcích, sledování nových trendů na poli audiovizuální techniky, příležitostná spolupráce na akcích DKH, profesní i osobnostní rozvoj, účast na filmových festivalech, spolupráce na rozvoji kavárny v kině Svět.
Další požadavky: základní znalost řízení kulturní organizace, přehled o současné české filmové tvorbě, přehled o současné světové filmové tvorbě, základní přehled o dějinách filmu, základní ekonomické znalosti a souvislosti provozu kina, všeobecný zájem o problematiku kultury, časová flexibilita je podmínkou výkonu práce, znalost práce v online prostředí včetně základní aplikací, znalost digitální projekce DCI standartu výhodou, lreativita, komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti, praxe v kulturní organizaci výhodou.
Životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, odevzdání stručné koncepce kina Svět Hodonín, zadání stručné koncepce kina Hodonín pro výběrové řízení: rozsah maximálně dvě normostrany textu
odpovídejte pouze na zadané dotazy a body, navrhněte délku (například měsíční, čtrnáctidenní) jednoho publikovaného programu. Navrženou délku zdůvodněte, popište dramaturgické vymezení malého a velkého sálu kina. Dramaturgické navržení zdůvodněte, navrhněte, jak z hlediska marketingu kina uchopit zvukovou technologii Atmos, navrhněte základní rámec dramaturgie filmového klubu, popište způsob jakým si představuje spolupráci se základními a středními školami.
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příplatek za vedení, osobní příplatek. Kontakt na mail: hajkova@dkhodonin.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace - Kino Svět
Ivana Hájková
607244761
hajkova@dkhodonin.cz


Poslední změna: před 3 týdny