Vedoucí odboru investic a údržby (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vedoucí odboru investic a údržby". Nástupní mzda je 27 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí odboru investic a údržby
Obor(y):
Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
27 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavky vzdělání - VŠ magisterského nebo bakalářského programu výhodou stavebního nebo VOŠ/SŠ vzdělání stavebního směru s podmínkou min. 3 let praxe v řídicí funkci
Popis pracovního místa: vede a metodicky řídí odbor IaÚ, koordinuje účastníky investičních akcí, sestavuje roční a střednědobý plán přípravy a realizace inv. akcí města, řídí a koordinuje přípravu a realizaci inv. projektů staveb. akcí a odpovídá za jejich financování a soulad s rozpočtem města.Odpovídá za zajištění údržby místních komunikací, veřejného osvětlení, kanalizační sítě a energetické problematiky města, apod.
Přihlášky vč. příloh zasílejte dle pokynů uvedených na webových stránkách města - www.hodonin.eu - město a úřad - sekce městský úřad - nabídka zaměstnání. Náborový příspěvek ve výši 200.000 Kč, výplata náborového příspěvku je vázána 6měsíční zkušební dobou a závazkem pracovního poměru v délce trvání čtyř let. Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 dní řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem