Vedoucí oddělení přestupků, odbor dopravních a správních agend (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vedoucí oddělení přestupků, odbor dopravních a správních agend". Nástupní mzda je 26 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí oddělení přestupků, odbor dopravních a správních agend
Obor(y):
Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda nebo VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu s podmínkou prokázání odborné způlsobilosti vykonáním zkoušky v oblasti přestupků v MV ČR/lze získat dodatečně.
Pracovní činnost - řízení a koordinace činností oddělení přestupků. Samostatné projednávání přestupků proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích a jiných přestupků v dopravě, rozhodování o námitkách řidičů proti zápisu v bodovém systému, rohodování o zadržení řidičských průkazů, zajištění odborné agendy na úseku registru vozidel; zajištění agendy bezpečnosti silničního provozu, více na www.hodonin.eu - nabídka zaměstnání.
Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 8.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny