Vedoucí oddělení územního plánování odboru stavební úřad (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vedoucí oddělení územního plánování odboru stavební úřad". Nástupní mzda je 27 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí oddělení územního plánování odboru stavební úřad
Obor(y):
Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
27 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - 01
Horní Valy 3655/2

Další informace o volném místu

Požadavek - VŠ vzdělání ve vazbě na § 24 z.č. 183/2006 Sb., - kvalifikační požadavky na územně plánovací činnost. - bakalářské nebo magisterské vzdělání v oblasti stavební, architektury, územního plánování, krajinářství, geografie nebo v příbuzném směru
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - pravý sloupec - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: řízení a koordinace oddělení ÚP, výkon činnosti úřadu ÚP při pořizování územně plánovacích dokumentací a územně plánovacích podkladů pro spádové území,konzultační a poradenská činnost na úseku územního plánování.
Stravenky, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond ,3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem