Vedoucí servisního oddělení (Čejkovice)

Monos Technology s.r.o. nabízí v obci Čejkovice volnou pracovní pozici "Vedoucí servisního oddělení". Nástupní mzda je 35 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí servisního oddělení
Obor(y):
Management
Obec:
Čejkovice
Mzda:
35 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Monos Technology s.r.o. - Farma pod zámkem - Vinařský ráj
Pod Zámkem 7
69615

732736044

Další informace o volném místu

Co se od vedoucího servisu Vinařského ráje očekává? Vysokoškolské (případně středoškolské) vzdělání technického směru. Praxi na podobné pozici minimálně 1 rok. Zkušenosti se servisováním strojů, malých i velkých. Odhalíš závadu - vymyslíš řešení - opravíš - analyzuješ, proč se to stalo - vytvoříš opatření, aby se tento typ závady minimalizoval. Jsi ten typ, pro který je nefunkčnost stroje zajímavou výzvou. Máš v sobě organizačního ducha a důslednost. Nemáš problém komunikovat se zákazníkem česky ani anglicky (stačí základní znalost), telefonicky ani e-mailem. Jsi spolehlivý, samostatný a rád se učíš novým věcem.
Co by bylo hlavní náplní Tvé práce? Vedení techniků, kteří provádějí zásahy. Vytváření servisního plánu, komunikace s klienty a dodavateli. Zjišťování zpětné vazby na naše produkty a kvalitu servisu. Výkon servisních zásahů. Práce se špičkovou vinařskou technologií. Spolupráce na technickém řešení projektů. Odpovědnost za dokumentaci spojenou se servisem.
Co ti za tuhle práci můžeme nabídnout? Zázemí progresivní společnosti s mladým pohodovým kolektivem. Telefon i pro soukromé účely. Školení v zahraničí. Stravenky, zaměstnanecké slevy, teambuilding, degustace.
Kontakt na mail: salkova@vinarskyraj.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Monos Technology s.r.o. - Farma pod zámkem - Vinařský ráj
Kristýna Šálková
732736044
salkova@vinarskyraj.cz


Poslední změna: před 1 týdnem