Vedoucí směny/seřizovač - náb. příspěvek 20.000,- Kč (Čejč)

LISI AUTOMOTIVE FORM a.s. nabízí v obci Čejč volnou pracovní pozici "Vedoucí směny/seřizovač - náb. příspěvek 20.000,- Kč". Nástupní mzda je od 28 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí směny/seřizovač - náb. příspěvek 20.000,- Kč
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Čejč
Mzda:
od 28 500 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
69614

Další informace o volném místu

Co budete dělat? Péče o tým o velikosti cca 8 lidí. Odpovědnost za dosažení výrobního plánu. Dohled nad směnou - zajištění veškerých interních pravidel (BOZP, výrobní postupy, balicí předpisy apod.). Reporting, odvádění výroby do PC. Aktivní účast na trvalém zlepšování, 8D reportech. Práce seřizovače, pokud bude potřeba.
Co je k tomu potřeba? Zralá osobnost, která umí dobře komunikovat a motivovat druhé. Člověk, který aktivně řeší problémy a nestrká hlavu do písku před nutným konfliktem. Zkušenosti s vedoucí pozicí výhodou.Technická zdatnost! Je potřeba umět práci seřizovače (po zaučení). Uživatelská znalost práce s MS Office, znalost práce v ERP systému (K2) výhodou. Pečlivost, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu.
Co nabízíme: individuální nabídku nástupní mzdy dle zkušeností kandidáta, roční valorizaci mzdy dle plnění cílů, týden dovolené navíc, podnikovou kantýnu, stravenky v hodnotě 80,-Kč/den, další benefity. Více informací na webu: www.dolisi.cz. Kontakt na mail: lenka.stehlikova@lisi-automotive.com

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem