Vedoucí terapeutické komunity pro léčbu závislostí (psycholog, adiktolog, speciální nebo sociální pedagog (Kyjov)

Krok Kyjov, z.ú. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Vedoucí terapeutické komunity pro léčbu závislostí (psycholog, adiktolog, speciální nebo sociální pedagog". Nástupní mzda je 36 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí terapeutické komunity pro léčbu závislostí (psycholog, adiktolog, speciální nebo sociální pedagog
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Kyjov
Mzda:
36 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Krok Kyjov, z.ú.
třída Komenského 2124/88
69701

Další informace o volném místu

Co vás čeká: terapeutická práce s klienty terapeutické komunity, vedení skupinové a individuální terapie, řízení kvality terapeutické práce, řízení terapeutického týmu.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: VŠ vzdělání v oboru: Adiktologie, psychologie, sociální nebo speciální pedagogika, ukončený psychoterapeutický výcvik (v rozsahu min. 400 hodin), minimálně 3 roky praxe s vedením lidí - pracovního týmu nebo terapeutické komunity, ŘP sk. B.
Nabízíme: pracovní úvazek 1,0 , možnost práce v organizaci s 23letou historií, která má vysoké procento úspěšnosti léčby, spolupracující, zkušený tým kolegů, možnost spolupráce na zajímavých projektech, age friendly přístup, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, 5 týdnů dovolené, mzda dle dosavadní praxe a vzdělání, možnost osobního ohodnocení. Kontakt na mail: zajemceopraci@krokkyov.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem