Vedoucí útvaru řízení kvality (Ždánice)

STAR TECHNIK, s.r.o. nabízí v obci Ždánice volnou pracovní pozici "Vedoucí útvaru řízení kvality". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí útvaru řízení kvality
Obor(y):
Management
Obec:
Ždánice
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
STAR TECHNIK, s.r.o.- provozovna
Nádražní 418
69632

Další informace o volném místu

Řízení systému jakosti včetně interních auditů a auditů autorit, řešení neshod a poskytování nápravných opatřední, řízení změn, měsíční výkazy KPI, zavedení systému dokonalého sledování a vyhodnocování všech nedostatků kvality ve všech činnostech společnosti, stanovení posloupnosti problémů, které je třeba řešit a připravit pro ně program minimalizace, seznámení s programem všechny relevantní zaměstnance a postup jej implementovat.
Znalosti a dovednosti: pokročilá znalosts anglického jazyka (komunikace bude probíhat i v anglickém jazyce jak slovem, tak i písmem), výhodou je praxe na pozici vedoucího řízení kvality v automobilovém průmyslu, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, důraz na detil, vysoké pracovní nasazení, uživatelská znalosst práce na PC (zejména MS Excel a MS Word, Outlook).
Flexibilní pracovní doba, HPP, zázemísilné tuzemské společnosti, finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici, příspěvek na závodní stravování, vlastní organizace náplně práce.
Kontakt na tel. od 7:00 do 14:00, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem