Všeobecná sestra/bratr - vedoucí úseku zdravotní péče (Hodonín)

Domov pro seniory Bažantnice, příspěvková organizace nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Všeobecná sestra/bratr - vedoucí úseku zdravotní péče". Nástupní mzda je 31 490 – 42 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všeobecná sestra/bratr - vedoucí úseku zdravotní péče
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Hodonín
Mzda:
31 490 – 42 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Domov pro seniory Bažantnice, příspěvková organizace
třída Bří Čapků 3273/1
69501

Další informace o volném místu

Specializace S3 vítána, není podmínkou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Praxe min.5 let, z toho 3 roky u lůžka. Práce v jednosměnném 8hodinovém režimu, řízení menšího 11členného pracovního týmu, komunikace se zdravotními pojišťovnami, lékaři specialisty, administrativní činnosti. Osobní přípatek po zapracování, příplatek za vedení. Zkušební doba 1 měsíc v provozu, poté jmenování do funkce vedoucí úseku.
Požadujeme: velmi dobré komunikační schopnosti jak směrem k cílové skupině klientů, tak ke kolegům, cit pro týmovou spolupráci, vyjednávací a organizační schopnosti, rozhodnost, schopnost analytického myšlení a dovednost řídit změny. Emoční stabilita, empatický přístup. Znalost problematiky vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny, orientace v právních předpisech. Velmi dobrá znalost práce s PC.
Kontakt výhradně na e-mail se zasláním životopisu: ucetni@ds-hodonin.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny