Všeobecní administrativní pracovníci (Hodonín)

PROFITEC GmbH, odštěpný závod nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Všeobecní administrativní pracovníci". Nástupní mzda je 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všeobecní administrativní pracovníci
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
PROFITEC GmbH, odštěpný závod
Velkomoravská 4017
695 01 Hodonín 1

Další informace o volném místu

Pracoviště: Velkomoravská 4017/77, 695 01 Hodonín. Náplň práce: vyhledávání a výběr vhodných kandidátů.Telefonické a osobní pohovory. Vypracování profilu uchazečů. Vyjednávání mzdy a ostatních podmínek pracovní smlouvy dle interních předpisů. Péče o uchazeče až do podepsání pracovní smlouvy (poté toto přebírá personalista s mateřským jazykem přímo v kanceláři v Německu). Práce s interní databází společnosti. Příprava a správa inzerce na pracovních portálech a sociálních sítích. Účast na pracovních burzách na Slovensku a v Čechách. Aktivní spolupráce s našimi německými kancelářemi.
Váš profil: zkušenosti z HR, recruiting/ nábor nejlépe pro německý pracovní trh, Němčina na úrovni B1. Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Organizační schopnosti, samostatnost, důslednost. Uživatelská znalost MS Ofiice (Word, Excel). Ochota absolovovat zaškolení v Německu po dobu 4-8 týdnů.
Co nabízíme: mzda - uveďte svůj požadavek do motivačního dopisu. Firemní mobilní telefon. Dovolená navíc, odstupňováno dle délky pracovního poměru u firmy. Nápoje v kanceláři (voda, káva, čaj).
Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis emailem na h.lange@m2-personal.de . Pokud možno v německém jazyce. Uveďte prosím Vaši představu na výši mzdy. Přiložte kopie všech dokumentů dokládajících Vaše dosažené vzdělání a získání pracovních dovedností a zkušeností.
Do výběrového procesu budou zohledněny životopisy které obdržíme do 31.01.2020. Během února 2020 bude probíhat výběr a první telefonické pohovory. Plánovaný nástup je během února-března 2020. Osobní pohovory se budou konat buď v naší pobočce v Chemnitz, Německo. Převážně v německém jazyce.

Kontakt na zaměstnavatele

Lange
h.lange@m2-personal.de

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.1.2020