Výrobní ředitel/ka (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Výrobní ředitel/ka". Nástupní mzda je 50 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Výrobní ředitel/ka
Obor(y):
Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
50 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Náplň práce: operativní řízení výrobního úseku, vedení podřízených, jejich hodnocení a motivace, stanovení výrobní strategie firmy, plánování, řízení, organizování a kontrola výrobních procesů s cílem dosažení maximální kvality a efektivnosti, stanovení a uplatňování infrastrukturálního rozvoje firmy související s majetkem společnosti (nákup, provoz a údržba), operativní řešení vzniklých problémů, spolupráce s dalšími odděleními společnosti, komunikace s odběrateli a partnery, zahraniční služební cesty, pravidelný reporting.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru strojírenství, min. 5 let praxe na obdobné pozici , schopnost vést a motivovat tým, odpovědnost a cílevědomost, organizační schopnosti, přirozená autorita, aktivita a schopnost přijímat rozhodnutí, loajalita, trestní bezúhonnost, práce s PC, ŘP sk. B.
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, možnost pronájmu firemního rodinného domu. Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem