Vyšší soudní úředník/ce (Hodonín)

Okresní soud v Hodoníně nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vyšší soudní úředník/ce". Nástupní mzda je 24 770 – 36 470 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vyšší soudní úředník/ce
Obor(y):
Právo
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 770 – 36 470 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Okresní soud v Hodoníně
Velkomoravská 2269/4
69501

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: v rozsahu zákona č. 121/2008 Sb. o vyšších soudních úřednících v platném znění.
Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v oboru právo nebo absolvent Justiční školy v Kroměříži, trestní a morální bezúhonnost, odpovídající vystupování, schopnost komunikace s lidmi, schopnost vysokého pracovního nasazení, znalost práce na PC.
Co Vám nabízíme: pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou na dobu jednoho roku s možností prodloužení, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 2 dny indispozičního volno za pololetí, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, osobní rozvoj, účast na seminářích a vzdělávacích akcích.
Termín k přihlášení: do 27. června 2022 včetně.
Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění – příl. č. 1, v 12. platové třídě (tj. 24 770 až 36 470 Kč podle započitatelné praxe) + zvláštní příplatek ve výši 1300 Kč.
Přihlášky, spolu s níže uvedenými přílohami, doručte poštou, či elektronicky na adresu kontaktní osoby: Ing. Lada Pokorníková, ředitelka správy Okresního soudu v Hodoníně, tel. 518 307 227, e-mail lpokornikova@osoud.hod.justice.cz
Požadované přílohy: motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, kopie dokladu o dosažení požadovaného vzdělání.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) a zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Po skončení výběrového řízení budou materiály s osobními údaji skartovány.
Další informace o průběhu výběrového řízení: k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze uchazeči na základě vyhodnocení písemných podkladů. Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovního poměru. Okresní soud v Hodoníně podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem