Konstruktér (konstrukce a vývoj filtračních zařízení) (Josefov)

Bílek Filtry s.r.o. nabízí v obci Josefov volnou pracovní pozici "Konstruktér (konstrukce a vývoj filtračních zařízení)". Nástupní mzda je 30 000–45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konstruktér (konstrukce a vývoj filtračních zařízení)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Josefov
Mzda:
30 000–45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Bílek Filtry s.r.o.
696 21 Prušánky

+420 777 118 091

Další informace o volném místu

Rozšiřujeme oddělení konstrukce filtračních zařízení vlivem rostoucí produkce a zákaznických potřeb. Ty zejména nás posunují k neustálému vývoji a zlepšování. Rádi přijmeme do našeho týmu kolegu podobného smýšlení, který umí přijímat nové výzvy a chce být profesionálem ve svém oboru.
Co obsahuje tato práce: budete se podílet na vývoji a konstrukcí strojů, jejich testech a změnovém řízení, budete tvořit výkresovou dokumentaci (2D, 3D) a technologická schémata v takové kvalitě, aby následný výrobní proces mohl probíhat kontinuálně a bez problémů.
K tomu je potřeba mít: strojírenské případně chemicko – technologické vzdělání a talent pro vývoj a konstrukci (předchozí praxe vítána), znalost práce v některém z 3D konstrukčních programů, nejlépe VariCAD, je výhodou základní znalost procesu obrábění, tváření a svařování kovů zejména nerezové oceli, znalost IS SAP výhodou.
Za to nabízíme: velmi zajímavou a odbornou - technickou práci, mzdu ve výši 30 000 – 45 000,- Kč, jednosměnný provoz v čistém prostředí, příspěvek na stravné, 5 dnů ozdravného volna navíc, slušnou firemní kulturu a nekuřácké pracoviště.
Pokud Vás tato pozice zajímá, pište nebo volejte na: tel.:777 11 80 91, E-mail: janulik@filtrace.com

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Janulík
+420 777 118 091
janulik@filtrace.com

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 9 dny