Zákaznická podpora e-shopu (Dubňany)

Okna Macek a.s. nabízí v obci Dubňany volnou pracovní pozici "Zákaznická podpora e-shopu". Nástupní mzda je 18 500 – 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zákaznická podpora e-shopu
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Dubňany
Mzda:
18 500 – 24 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Nádražní 1701
69603

518 307 522

Další informace o volném místu

Jsme společnost, která působí na trhu 25 let - montujeme, vyrábíme a prodáváme okna, dveře a vrata. Hledáme spolupracovníka na pozici ZÁKAZNICKÁ PODPORA E-SHOPU, který umí příjemně a profesionálně komunikovat s klienty.
Pokud máte rádi práci s lidmi a umíte zaujmout, je to práce přesně pro vás. Budete denně komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu a e-mailu, reagovat na jejich požadavky, řešit vzniklé potíže s objednávkou, zadávat potřebné údaje do systému, kontrolovat stav objednávek, řešit platby, pečovat o naše zákazníky.
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, preciznost v zadané práci. Schopnost zvládat více věcí naráz - zvedat telefony, vyřizovat e-maily, obsluhovat e-shop. Výborný písemný projev a komunikační dovednosti. Orientace v online prostředí VÝHODOU.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči, přesný termín výběrového řízení není stanoven. Životopisy zasílejte na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy uveďte: E-SHOP.

Kontakt na zaměstnavatele

Okna Macek a.s. - sídlo (Dubňany)
Ing. Romana Lungová
518 307 522
prace@oknamacek.cz


Poslední změna: před 3 týdny